jesteś tutaj: strona główna > nauka języków

Nauka języków

Nauka języka kojarzy nam się z nudnym wkuwaniem słówek i reguł gramatycznych, czyli z nudą i ciężka pracą. Sami dokładnie pamiętamy jak staraliśmy nauczyć się języka obcego zaczynając od szkoły podstawowej i tak uczyliśmy się go, kończąc często nasza edukację na studiach. Większość z nas uczyła się więc jednego lub kilku języków, przez wiele lat, a nadal nie umie się nim dobrze posługiwać. Nauka języka dla dorosłych jest trudnym zadaniem, po co więc mamy obarczać takim zadaniem nasze dziecko?

zajęcia które prowadzę są wspaniałą zabawą i pozwalają dziecku miło i produktywnie spędzać czas

Spójrzmy na to jeszcze nieco inaczej. Twoje dziecko nauczy się, bądź już się nauczyło jednego z najtrudniejszych języków świata jakim jest polski w przeciągu kilku lat. W ten sam sposób może nauczyć się każdego innego języka bez większego wysiłku. Maluchy są w stanie przyswoić każdy język, w którym będziemy do nich mówić i czynią to w ten sam sposób jak uczą się języka ojczystego.

Pozwólmy więc uczyć się naszemu dziecku języków bez wysiłku i pamiętajmy o tym, że im starsze dziecko, tym trudniej swobodna nauka języka będzie mu przychodzić. Zacznijmy więc jak najwcześniej!

Czy wiesz, że...

  • Twoje dziecko nauczy się, bądź już się nauczyło jednego z najtrudniejszych języków świata, jakim jest język polski.
  • Maluchy są w stanie przyswoić każdy język, w którym będziemy do nich mówić i czynią to w ten sam sposób, jak uczą się języka ojczystego.
  • Dziecko najłatwiej i najszybciej uczy się w wieku do 8 lat, ponieważ gdy dziecko osiągnie ten wiek proces wzrostu mózgu jest już praktycznie zakończony.
Zapisy na kursy języka niemieckiego

Odpowiednia szkoła językowa dla małego dziecka

  • efektywne i ciekawe zajęcia
  • program nauczania opracowany specjalnie dla najmłodszych

Kontakt ze mną

do góry